SVAZEK OBCÍ MIKROREGIONU TÁBORSKO

 • Lužnice pod Táborem

  Lužnice pod Táborem

 • Drhovice

  Drhovice

 • Tábor od Radimovic u Želče

  Tábor od Radimovic u Želče

 • Turovec

  Turovec

 • Tábor

  Tábor

 • Radenín

  Radenín

 • Meziříčí

  Meziříčí

toulava

Kalendář akcí

Aktuality

Svolání 48. valné hromady
Předsednictvo svolává Valnou hromadu Svazku obcí mikroregionu Táborsko, která se uskuteční ve čtvrtek 23. 5. 2019 od 9:00 hodin v Galerii FARA v Plané nad Lužnicí
více
Mikroregion přespěl Táborským hasičům
Táborští hasiči mají nový hydraulický nakládací jeřáb na kontejneru, přispěly na něj města a obce v okolí
více
Svolání 45. valné hromady
Předsednictvo svolává Valnou hromadu Svazku obcí mikroregionu Táborsko, která se uskuteční v úterý 12. 12. 2017 od 9:30 hodin v zasedací síni Obecního úřadu TUROVEC.
více

 

toulava


Klikněte pro načtení mapy
Interaktivní malovaná mapa Táborsko

MAPA: © Vydavatelství CBS
www.malovanemapy.cz
Toulava

Toulavka

Toulavka

Nová zážitková karta Toulavka nabízí turistům více než 50 bonusů a slev.

Téměř tisícovka návštěvníků turistické oblasti Toulava již využívá zážitkovou kartu, která jim nabízí více než 50 bonusů a slev.

S Toulavkou prožijí návštěvníci regionu řadu nezapomenutelných chvil, ochutnají lákavá menu v restauracích, objeví tajemství památek, navštíví muzejní expozice a galerie, ale třeba i filmovou zbrojnici, muzeum čokolády a marcipánu, tradiční pivovar, skanzen nebo letní kino. Zejména rodinám s dětmi a mladým lidem karta nabízí i pohyb a povyražení. K návštěvě ekofarmy se zvířaty, velbloudí farmy, zážitkového parku, pohledům z rozhleden, adrenalinovým sportům, adventure i klasickému golfu či odpočinku ve wellness přidali provozovatelé restaurací gastronomické bonusy. Slevy a zajímavé doplňkové aktivity poskytují držitelům Toulavky také ubytovatelé.

Karta má neomezenou platnost, je přenosná a slouží zároveň jako e-skipas do lyžařského areálu Monínec.

Toulavku lze získat po složení zálohy 100 Kč na distribučních místech po celé Toulavě, na většině z nich ji lze i oproti vrácení zálohy odevzdat zpět. Seznam nabízených bonusů a slev i distribučních míst najdou zájemci v informační brožuře dostupné například v toulavských infocentrech a zde. Ti, kteří se rozhodnou kartu celoročně využívat, mají šanci získat zajímavé ceny v soutěži „Cesta za pokladem“. Stačí nasbírat 15 razítek z nabízených atraktivit ve stanovené kombinaci a můžete vyhrát spoustu lákavých cen.

Zájemci o zapojení do projektu z řad podnikatelů, provozovatelů památek, muzeí a dalších turistických atraktivit se mohou nyní i běhm roku informovat na e-mailové adrese: info@toulava.cz.

V rámci projektu, jehož cílem je oživení cestovního ruchu v turistické oblasti Toulava, bylo za podpory agentury CzechTourism v prosinci loňského roku vydáno 3 000 karet a již téměř třetina z nich našla své uživatele.