Toulava

Toulava

logo Toulava

Toulava o.p.s. je společnost, která byla založena za účelem poskytování obecně prospěšných služeb, jejichž cílem je rozvoj regionu TOULAVA.

Svazek obcí mikroregionu Táborsko je jedním ze zakladatelů Toulavy o.p.s.

Region TOULAVA najdete na půli cesty mezi Prahou a Šumavou. Rozprostírá se od Sedlčanska po Bechyňsko, od Mladovožicka po Milevsko a v širokém okolí města Tábor. Hrdě leží mezi zelenými vrchy střídajícími údolí řek a svažujícími se až k blatským mokřinám, mezi městečky a malebnými vískami.

 

 


Toulavka

karta Toulavka

Nová zážitková karta Toulavka nabízí turistům více než 50 bonusů a slev.

Téměř tisícovka návštěvníků turistické oblasti Toulava již využívá zážitkovou kartu, která jim nabízí více než 50 bonusů a slev.

S Toulavkou prožijí návštěvníci regionu řadu nezapomenutelných chvil, ochutnají lákavá menu v restauracích, objeví tajemství památek, navštíví muzejní expozice a galerie, ale třeba i filmovou zbrojnici, muzeum čokolády a marcipánu, tradiční pivovar, skanzen nebo letní kino. Zejména rodinám s dětmi a mladým lidem karta nabízí i pohyb a povyražení. K návštěvě ekofarmy se zvířaty, velbloudí farmy, zážitkového parku, pohledům z rozhleden, adrenalinovým sportům, adventure i klasickému golfu či odpočinku ve wellness přidali provozovatelé restaurací gastronomické bonusy. Slevy a zajímavé doplňkové aktivity poskytují držitelům Toulavky také ubytovatelé.

Karta má neomezenou platnost, je přenosná a slouží zároveň jako e-skipas do lyžařského areálu Monínec.

Toulavku lze získat po složení zálohy 100 Kč na distribučních místech po celé Toulavě, na většině z nich ji lze i oproti vrácení zálohy odevzdat zpět. Seznam nabízených bonusů a slev i distribučních míst najdou zájemci v informační brožuře dostupné například v toulavských infocentrech a zde. Ti, kteří se rozhodnou kartu celoročně využívat, mají šanci získat zajímavé ceny v soutěži „Cesta za pokladem“. Stačí nasbírat 15 razítek z nabízených atraktivit ve stanovené kombinaci a můžete vyhrát spoustu lákavých cen.

Zájemci o zapojení do projektu z řad podnikatelů, provozovatelů památek, muzeí a dalších turistických atraktivit se mohou nyní i běhm roku informovat na e-mailové adrese: info@toulava.cz.

V rámci projektu, jehož cílem je oživení cestovního ruchu v turistické oblasti Toulava, bylo za podpory agentury CzechTourism v prosinci loňského roku vydáno 3 000 karet a již téměř třetina z nich našla své uživatele.